10.06.2017 23:04

Need for Speed Payback İlk Oynanış Videosu Geldi

Need for Speed Payback oyunu için merakla beklenen oynanış videosu yayınlandı. Need for Speed Payback için yayınlanan videoda neler var? İşte yeni video.

EA Play kapsamında, EA Games’in yeni oyunları bir bir ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak gündeme gelen yeni oyun olan FIFA 2018 serisi için oynanış videoları yayınlayan EA Games, şimdi ise Need for Speed Payback serisi için ilk oynanış videosunu yayınladı. Oyun devinin yeni NFS serisi olacak olan Need for Speed Payback oyunu için yayınlanan ilk videoda oyun hakkında birçok bilgi de verilmiş oldu. Öncelikle çok daha aksiyon dolu bir oyun olduğu görülen Need for Speed Payback, bunun dışında bir hikaye modu ile beraber geleceğini de göstermiş oldu.

Need for Speed Payback Hikaye Modu İle Dikkat Çekecek

EA Play kapsamında paylaşılan yeni video ile beraber Need for Speed Payback oyununun girişi de anlatıldı. Girişte bir kadın bir erkek karakterin canlandırıldığını ortaya koyan videoda, şehirde bizden önce ulaşmaya çalışan bir tırın peşine düşüyoruz. Tırı kovalarken bir yandan yarış atmosferini yaşarken bir diğer yandan ise bizi durdurmaya çalışan araçları engellemeye çalışıyoruz. Need for Speed Payback serisi için yayınlanan video kısmında en çok dikkat çeken bölümde burası.

Bizi engellemeye çalışan araçlarda bir can çizelgesi olduğu görülüyor ve bu can çizelgesi bittikten sonra ise araçların sinematik olarak patladıkları görülüyor. Çok daha aksiyon dolu bir NFS serisi sunacak olan yeni oyunun, yayınlanan ilk oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Oyun için geçerli olacak olan tüm sistemlerin ve Need for Speed Payback detaylarının da E3 2017 fuarında da netlik kazanacağını belirtelim. EA Play kısmında bir giriş yapılmış oldu. Tüm bu özelliklerle beraber oyunun çıkış tarihi ise 10 Kasım olarak açıklanmış durumda.