18.09.2016 16:46

Neslihan Atagül Instagram Takipçilerini Sevindirdi!

Instagram'da binlerce takipçiye sahip Neslihan Atagül'den ufak bir jest geldi. Neslihan Atagül, set hazırlığında çekildiği bir fotoğrafı Instagram'da paylaştı.

Neslihan Atagül ve Burak Özçivit‘in baş rolleri paylaştığı ‘Kara Sevda’ dizisinin ikinci sezon için hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Ağustos ayının bitimine doğru çekimleri başlatılan ‘Kara Sevda’ dizisinin ikinci sezonu için iş temposu oldukça yüksek tutuluyor.

Daha önce yine baş rol oynadığı ‘Fatih Harbiye’ dizisinde tanışıp, 3 senelik bir birlikteliğin ardından hayatlarını birleştiren Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu çifti bu aralar birbirlerine pek vakit ayıramıyorlar denilebilir. Her ikisi de Instagram hesaplarını aktif olarak kullanan bu ikili dizilerinin çekimlerinin başladığını ve oldukça yoğun olarak çalışıldığını fotoğraflar ile ortaya koyuyor.

Work work work work work! Makyaj : @htcsbn1 Saç : Ercan Ermiş Şarkı : @badgalriri 🌊

Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Neslihan Atagül Set Hazırlığından Bir Kare Paylaştı!

Genç, güzel ve yetenekli oyuncu Neslihan Atagül, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı ile sevenlerini mutlu etti. Instagram hesabında set hazırlığı sırasında çekilmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşan Neslihan Atagül, ‘Kara Sevda’ dizisinin hayranlarına bir jest yaparak beğeni yağmuruna tutuldu. Instagram hesabı üzerinden kuaförü ve makyözü ile birlikte olduğu bir fotoğraf karesi paylaşan Neslihan Atagül, fotoğrafın alt kısmına “Work work work work work! Makyaj : @htcsbn1 Saç : Ercan Ermiş Şarkı : @badgalriri 🌊” açıklamasını ekleyerek ufak çaplı bir espri de yapmayı unutmadı.