29.08.2016 18:02

Neslihan Atagül’den Hayranlarını Sevindirecek Instagram Paylaşımı

Neslihan Atagül, Instagram'dan hayranlarını sevindirecek bir paylaşımda bulundu. Neslihan Atagül'ün, Instagram paylaşımı iki saat içinde binlerce beğeni aldı.

Geçtiğimiz aylarda Kadir Doğulu ile dünya evine giren Neslihan Atagül, Instagram hesabından hesabından hayranlarını sevindirecek bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Atagül’ün hayranları mutluluklarını paylaşımın altına yaptıkları yorumlarla ifade ettiler.

Neslihan Atagül All Magazine’e Kapak Oluyor

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, Instagram hesabından All Magazine dergisi için yapılan çekimlerden bir kare paylaştı. Atagül, All Magazine‘in Eylül sayısında yer alacağını fotoğrafın altına not düşerken çekimlerin çok keyifli geçtiğini de ifade etti.

Binlerce Beğeni Aldı

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül‘ün All Magazine dergisinin Eylül sayısında yer alacağını duyan binlerce Atagül hayranı fotoğrafı beğendi. Fotoğraf iki saat içerisinde 90 bin beğeni aldı. Bazı Atagül hayranları ise paylaşımın altına yorum yaparak Atagül’e olan sevgisini ifade etti.

90’lar Modası Konu Olacak

Ünlü All Magazine dergisinin Eylül sayısında 90’lar modasının işleneceği öğrenildi. Bu haber, derginin Eylül sayısına kapak olacak Neslihan Atagül‘ü 90’lardan kaçmış gibi göreceğiz anlamına geliyor. Daha önce hiç bu tarz kıyafetlerle kullanmayan Atagül, ilk kez retro bir tarz ile kamera karşına geçerek sevenleri için nostalji rüzgarları estirecek.