25.05.2017 11:13

Netflix Popüler Witcher Oyununun Dizisini Çekecek!

Milyonlara kişi tarafından büyük bir beğeniyle oynanılan oyun olan Witcher serisinin popüler internet televizyonu Netflix dizisini çekecek. İşte tüm detaylar.

Polonyalı oyun geliştirici CD Projekt RED tarafından geliştirilen Witcher serisi milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir beğeniyle oynanılıyor. Witcher serisinin yeni oyununu oyuncular merakla beklerken oyunun yapımcısı oyunla ilgili yeni bir gelişmeyi oyunun hayranlarıyla paylaştı.

Oyunun yapımcısı olan CD Projekt RED oyunun dizisi için ünlü internet televizyonu Netflix ile anlaştıklarını ve Witcher oyununun dizisinin çıkacağını açıkladı.

Oyunun dizisinin Andrzej Sapkowski tarafından yazılan kitabın aslına bağlı kalınarak çekileceği açıklandı. Ayrıca Witcher oyunlarının giriş videolarını yöneten Tomas Baginski’nin de her sezon en az bir bölümünü kesin olarak yöneteceği açıklandı.

Oyunun diğer detaylarıyla birlikte oyunda hangi karakterin kim tarafından canlandırılacağı henüz bilinmezken ilerleyen günlerde konunun netleşmesi bekleniyor.

Kategoriler: Oyun
Etiketler: Dizi netflix oyun witcher