25.08.2016 15:29

Netgear Orbi Wifi Teknolojisini Tanıttı

Netgear Orbi Wifi teknolojisi geçtiğimiz pazartesi günü açıklandı. Yeni Orbi Wifi cihazının önümüzdeki Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Netgear, geçtiğimiz pazartesi günü yeni geliştirdiği Orbi Wifi teknolojisinin tanıtımını yaptı. Uzun zamandır proje sürecinde olan Orbi Wifi teknolojisinin Eylül ayında kullanıcılarla buluşacağı tahmin ediliyor.

Orbi Wifi İle Evin Her Yerinde Güçlü Sinyal

Netgear’ın geliştirmiş olduğu Orbi Wifi cihazı evin her yerinde güçlü wifi sinyali olmasına olanak sağlıyor. Orbi Wifi sayesinde evde Wifi çekmeyen hiçbir nokta kalmayacağı, kullanıcıların evin her köşesinden güçlü sinyaller ile Wifiye bağlı olacakları söyleniyor.

Eylül Ayında Satışa Sunulacak

Netgear‘ın geçtiğimiz pazartesi günü açıklamış olduğu Orbi Wifi cihazının önümüzdeki Eylül ayında kullanıcılar için raftaki yerini alması bekleniyor. Evindeki Wifi sinyal kalitesinden memnun olmayan kullanıcılar Eylül ayından itibaren Netgear Orbi Wifi satın alarak bu sorunu çözebilecek. Netgear Orbi Wifi cihazının yaklaşık 400 Amerikan doları satış fiyatıyla piyasaya sürüleceği düşünülüyor. 400 Amerikan doları yalnızca bir Wifi cihazı için yüksek bir fiyat gibi görünse de Orbi Wifi teknolojisinin bilinen Wifi cihazlarından çok daha gelişmiş olduğu yadsınamaz bir gerçek.