10.06.2017 18:47

Oğuzhan Koç Birinciliğini Instagram Hesabından Paylaştı

Oğuzhan Koç Kral Pop müzik listesinde Küsme Aşka şarkısı ile birinciliğe oturdu. Sevincini Instagram hesabından paylaşan Oğuzhan Koç hayranlarına teşekkür etmeyi ihmal etmiyor.

Yakışıklı şarkıcı Oğuzhan Koç yeni şarkısı Küsme Aşka ‘yı bir süre önce hayranları ile buluşturmuştu. Türkiye’de en çok dinlenen müzik listelerinden olan Kral Pop listede birinci sırayı Oğuzhan Koç aldı. Sözü ve müziği Oğuzhan Koç’a ait olan şarkı hayranlarının sayesinde hem Kral Pop listede hem de müzik dinleme platformu Fizy’de en çok dinlenen şarkılar arasında birinci sırada yer aldı. Nisan ayında müzik platformlarına giren Küsme Aşka şarkısı kısa sürede herkesin beğenisini kazandı. Gecen akşam Beyaz Show’a çıkan Oğuzhan Koç sevenleri ile birlikte Küsme Aşka şarkısını söyledi. Instagram hesabından sevincini  paylaşan Oğuzhan Koç’a hayranlarından binlerce beğeni ve yorum geliyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “dün gece Beyaz Show’da hep bir ağızdan Küsme Aşka söyleyerek bu listenin de bir sağlamasını yapmış olduk. Ağız tadıyla mutlu huzurlu hep beraber nice şarkılar çalar söyleriz inşallah” notu düştü.

Beyaz Show’da Fırtına Gibi Estiler

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Beyaz Show’a İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Eser Yenenler üçlüsü katıldı. Büyük bir hayran kitlesine sahip 3 adam Beyaz Show’un sezon finalinde televizyon ekranında bulunanlara eğlenceli dakikalar yaşattılar.

Kategoriler: Magazin