05.10.2016 14:57

Oğuzhan Koç Instagram’da Yeni Şarkısını Duyurdu

Oğuzhan Koç Instagram'da yeni single çalışmasını paylaştı. Oğuzhan Koç Instagram paylaşımının altına cuma günü sizlerle notunu düşerek hayranlarını sevindirdi.

Oğuzhan Koç Dmc etiketiyle çıkacak olan “Bulutlara Esir Olduk”  yeni single çalışmasını Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarına müjdeyi verdi. 7 Ekim Cuma güne sevenleri ile buluşacak olan “Bulutlara Esir Olduk” şarkısını hayranları sabırsızlıkla bekliyorlar. Instagram hesabından paylaştığı kapak fotoğrafının altına” ‘Bulutlara Esir Olduk’ Cuma günü sizlerle” yazan Oğuzhan Koç hayranlarından binlerce beğeni aldı. Fotoğrafın altına çok fazla yorum gelirken hayranları yakışıklı popçu Oğuzhan Koç’a iyi dileklerini ilettiler. Hayranları yakışıklı şarkıcıdan yakın zamanda konser vermesini beklerken Koç’un ne zaman konser vereceği bilinmemektedir.

Oğuzhan Koç’un Sevgilisi : Yağmur Tanrısevsin

Yağmur Tanrısevsin ile uzun bir süredir ilişkisi bulunan Oğuzhan Koç’un evleneceği dedikoduları dolaşırken sevgilisi ile ilk defa Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nın düğününe katılmışlardı. Çift ilişkilerini uzun süre itiraf edememesine rağmen geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç Instagram hesabından sevgilisi ile fotoğrafını paylaşarak aşklarını doğrulamıştı. Oğuzhan Koç- Yağmur TAnrısevsin ilişkisinin Tv 8 ekranlarında bir dönem yer alan “Bana Baba Dedi” sitcom dizisinde başlayıp yakınlaştıkları iddia ediliyor. Çift ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ederek magazinde fazla yer almamaya dikkat ediyorlar.