22.05.2018 14:28

Okul Öncesi Eğitim Seti İle Çocuğu Hayata Hazırlamayın

Çocuklarda eğitim aslında dünyaya gelmesiyle birlikte başlar ve yaşamı boyunca öğrenme aşaması devam eder. Çocukların ileri ki dönemlerinde çok daha iyi yetişmiş olmaları okul öncesinde aldıkları eğitimle eşdeğer olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Bu maksatla okul öncesi eğitim seti 3-4 yaşlarından itibaren ihtiyaç olarak belirlenmiş ve onanmıştır. 

Okul Öncesi Eğitim Seti Hangi Yaş Gruplarına Hitap Eder?


Okul öncesi eğitim setleri 6 yaş ve altındaki her çocuk yaş grubu için düzenlenmiştir. Çocukların gerek öğrenmeleri gerek eğlenmeleri açısından renkli sayfalarla dikkatini çekmek olsun, en sevilen şey olan boyama unsurunun ağırlığı olsun eşit paydalarla hazırlanır. Amaç çocuğu sıkmadan bilgi almak isteyen beyine bir şeyler göndererek eğitilmesidir.

Okul Öncesi Eğitim Seti 6 yaş ya da daha öncesinde hazırlanmış eğitim setleridir. Çocuğun sıkılmaması için gerek eğitime amaçlı gerek boyama yaparak keyif kazanması sağlanır. Bu setlerdeki kitaplar seri halinde hazırlanmıştır ve içlerinde çizgi çalışmaları, meslek grupları, renkler, sayılar, şekiller çocuklara tanıtmak amaçlı özel olarak hazırlanmıştır. Okul öncesi eğitim seti hem öğretip hem eğlendiren yardımcı kitaplardır.https://www.okuldestek.com adresinden her yaşa uygun kitap temini yapılabilir.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: