14.05.2016 18:17

OnePlus 3 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

OnePlus ailesinin yeni üyesi OnePlus 3 Ne Zaman Çıkacak? OnePlus 3 Özellikleri Neler? OnePlus 3’ün Fiyatı Ne Kadar Olacak? OnePlus 3’ün merak edilen detayları.

OnePlus firması uygun fiyatları ve kalitesi ile tanınan Çin menşeli telefonlar üreten bir firma. OnePlus ailesi daha önceki telefonlarında istediği satış grafiğini yakalamış ve seriye OnePlus 3 ile devam etmeye karar vermiş. Gelin OnePlus 3’ün özeliklerini ve merak edilen detaylarını beraber inceleyelim.

OnePlus 3 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

OnePlus daha önceki modellerinde olduğu gibi OnePlus 3’de yine plastik kasaya yer vermiş. Ailenin önceki üyelerinde parmak izi okuyucu sensör bulunmuyorken OnePlus 3’de parmak izi teknolojisi mevcut. Ekranı 2.5D köşeleri oval olmakla beraber OnePlus 3 USB Tip-C girişine de sahip. OnePlus 3 gücünü Snapdragon 820 yonga setinden alıyor, sistem belleği ise 6GB Ram olarak entegre edilmiş. 32 ve 64GB depolama alanı olacak telefonun önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa çıkarılması hedefleniyor. OnePlus 3 için tahmin edilen satış fiyatı ise 300-330 dolar arası.

OnePlus daha önceki serilerde yakaladığı başarıyı OnePlus 3’de yakalayabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Kategoriler: İnceleme