01.06.2017 14:51

OnePlus 5 Çıkış Tarihi Açıklandı

OnePlus 5 akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı konusunda ilk bilgiler geldi. Merakla beklenen amiral gemisi OnePlus 5 ne zaman tanıtılıyor?

Akıllı telefonların en başarılı modellerinden biri olması beklenen OnePlus 5 akıllı telefonları için geri sayım hızlandı. Geçtiğimiz günlerde telefonların özellikleriyle ilgili olarak belli başlı paylaşımlar yapılmış ve bu paylaşımlarla OnePlus 5 akıllı telefonlarının yine amiral gemisi akıllı telefonları zorlayacağı ortaya çıkmıştı. Henüz net olarak özellikleri doğrulanmayan OnePlus 5 serisinin tüm bu beklentileri bir yanda dursun marka bir ilke imza atarak telefonun kutu tasarımlarını kullanıcıların seçmesi için anket çalışmalarına da gitmişti. Resim sayfa üzerinden OnePlus 5 kutu seçimi anketi bir yandan devam ederken merakla beklenen yeni seri akıllı telefonun tanıtım tarihi de açıklandı.

OnePlus 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Telefonların tanıtım tarihini ortaya çıkarak ise bir afiş paylaşımı oldu. OnePlus tarafından hazırlandığı belirtilen etkinlik afişinde telefonların Haziran ortasında tanıtılacağı görülüyor. Bunun dışında tanıtımdan hemen sonra ise OnePlus 5 akıllı telefonlarının ay sonunda da satışa çıkması bekleniyor. Tüm bu paylaşımlar için OnePlus kanadından bir açıklama gelmedi fakat OnePlus 5 akıllı telefonlarının çıkışının çok yakın olduğu belirtiliyor.