16.06.2017 15:36

OnePlus 5 Rekora Doğru İlerlemeye Başladı

OnePlus 5 akıllı telefonları için yeni haberler ardı sıra gelmeye başladı. OnePlus 5 telefonları için bu kez yeni ön kayıt rekorları kırıldığı belirtiliyor.

Akıllı telefon modelleri içerisinde Samsung ve Apple’ın telefonları kadar merak edilen bir seri daha var. Bu seri herkesin tahmin edebileceği gibi OnePlus serisi. Çinli teknoloji devinin telefonlarının bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise tabi ki telefonların üstün özelliklerine karşın, fiyatlarının rakiplere göre oldukça düşük bir seviyede gitmesi. Durum böyle olunca kendisi ülkesinde başta olmak üzere birçok bölgede Apple’ın ya da Samsung’un üstün özellikli yüksek fiyatlı telefonlarına karşı OnePlus serileri tercih ediliyor. Bu şekilde merakla yeni telefonları beklenen markanın son olarak ise OnePlus 5 serisi gündemde. Markanın yeni amiral gemisi telefonunun tanıtımı içinse sadece birkaç gün kaldı. Telefonlarının tanıtımı 20 Haziran’da yapılacak olan markanın, OnePlus 5 serisi için ön siparişleri de açtığını biliyoruz.

OnePlus 5 Ön Sipariş Rakamları

Elde edilen son bilgilere göre OnePlus 5 serisinin ön siparişlerinde, marka için yeni bir rekor geldi. Henüz telefonların tanıtılmamasına karşın açılan ön kayıtlarda tam olarak 300 bin ön kayıta ulaşıldığı belirtildi. Kayıtların açılmasının üzerinden sadece 2 gün geçmesine rağmen, OnePlus 5 serisi için 300 bin kayıtın alınması ise markanın satış sırasında da iddiasını ortaya koyacağını gösteriyor.

OnePlus 5

Tanıtımdan sonra OnePlus 5 serisine gösterilen ilginin de artması beklenirken, bir yandan da yeni serinin nasıl özellikleri olacağı merakla beklenmekte. Şu an için OnePlus 5 tanıtımının 20 Haziran’da yapılacağını ve hemen ardından Çin genelinde satışa çıkacağını biliyoruz.