23.08.2016 23:53

OnePlus Gizemli Ürününü Duyurmaya Hazırlanıyor!

OnePlus, 25 Ağustos'ta gizemli bir cihazın tanıtımını gerçekleştirecek fakat bunun hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor ama kulaklık ihtimali ağır basıyor.

Ünlü akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, 25 Ağustos 2016 tarihi için ‘özel bir şeyler’ planlıyor ve o tarihte de, tüm dünya firmanın ne hazırladığını görmüş olacak. Hatta bunun için de bir plağın gözüktüğü kısa bir ‘teaser’ video yayınlandı. Peki OnePlus‘ın yeni duyurusu ne hakkında olacak?

Yine de siz fazla heyecanlanmadan önce belirtelim, muhtemelen 25 Ağustos’ta tanıtılacak olan ‘şey’ bir akıllı telefon olmayacak. Hatta çalan müziğe ve temaya bakılırsa da, muhtemelen bu bir kulaklık olacak. Üstelik geçtiğimiz sene satışa çıkan OnePlus Icons‘un başarısını da düşününce, bu ihtimal daha da kuvvetleniyor.

OnePlus 25 Ağustos’ta Ne Duyuracak?

2015 yılının son aylarından itibaren satılan orijinal OnePlus Icons kulaklıkar firmanın şimdiye kadarki en başarılı kulaklık modeli olmuştu. Yurt dışında yaklaşık 50 Dolar fiyat etiketiyle satılan Icons, performansıyla ve nispeten uygun fiyatıyla dikkat çekmişti.

Peki ya OnePlus kulaklık duyurmaz ve bizi yeni bir telefonla şaşırtırsa? Bu kesinlikle bir OnePlus X serisi olamaz çünkü firma daha önce bu konuda açıklama yapmıştı. Aynı zamanda OnePlus 3 amiral gemisi de çıkalı henüz 2 ay oldu ve böyle bir şey de düşünülemez.

Dolayısıyla, tek yapmamız gereken şey iki gün daha beklemek olacak.