25.05.2017 14:32

Oppo R11 Resmi Tanıtım Tarihi Açıklandı

Oppo R11 akıllı telefonlarının merakla beklenen tanıtım tarihi paylaşıldı. Oppo R11 için beklenen tanıtım tarihi ne zaman? Telefon nasıl özelliklerle geliyor?

2017 verilerine göre liste başı akıllı telefonlar içerisinde Çinli teknoloji devi Oppo’da yer aldı. Oppo R9 modeliyle en çok satan akıllı telefonlar listesine giren markanın, artık bu alana daha fazla önem vereceğini de söylemek yanlış olmaz. Öyle ki bundan sonraki akıllı telefon serinin bile şimdiden konuşulmaya başlandığını söylemek gerek. Bu modellerde içerisinde en çok konuşulanı ise Oppo R11 serisi. Oppo serilerinin yükselişine devam etmesi adına hazırlandığı belirtilen telefonun, kısa süre önce belli başlı özellikleriyle ilgili olarak detayları da paylaşılmaya başlamıştı. Şimdi ise Oppo R11 için tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Oppo R11 Ne Zaman Geliyor?

Yapılan açıklamaya göre Oppo R11 akıllı telefonlarının 10 Haziran tarihinde tanıtılacağı belirtildi. Açıklamanın kaynağının ise akıllı telefon haberleriyle ünlü olan Weibo. Yapılan paylaşımda sadece tanıtım tarihi değil, üzerinde tanıtım tarihinin de bulunduğu Oppo R11 afişinin paylaşıldığını da belirtelim.

Tüm bu açıklamalarla beraber neredeyse netlik kazanan tanıtımdan önce ise yeni seri akıllı telefonların belli başlı sistem özellikleriyle paylaşılmaya devam ediyor. Oppo R11 serisi için paylaşılan bu özellikler arasında yenilenmiş Snapdragon 660 işlemcileri, 4 GB RAM bellek, 5.5 inç Full HD ekran ve 2900 mAh pil kapasitesi gibi detaylar yer alıyor. Oppo R11 için tüm bu özelliklerin gerçek olup olmadığı ise tanıtımla beraber ortaya çıkacak.