16.11.2020 14:57

Oto Yedek Parça ve Servis İşlemlerine Yeni Çözüm!

Yaklaşık 250 yıllık bir geçmişe sahip olan otomotiv dünyası gelişen bilgi ve teknolojilerinin daima öncüsü olmuştur. Covid-19 virüsü ve korona salgını sürecinde bireysel otomobiller büyük önem kazanmış olup insanlar toplu ulaşımı kullanmaktansa kendi araçları ile ulaşımlarını sağlama yoluna gitmiş bu da otomotiv sektöründe araç talebini artırmakla kalmamış ikinci el araçlara da rağbet artmış oldu. Birçok kişi yeni araç sahibi olurken araçlarının ihtiyacı olan bakım veya mekanik işlemleri hakkında pek fazla bilgisinin olmadığı anket firmalarınca tespit edilmişti. Otomobillerin belli aralıklarla bakımlarının yapılması hem kullanıcı güvenliğini sağlamakla kalmıyor hem de otomobil kullanım ömrünü artıran önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.

Bu konuda kafa karışıklığını gidermek için günümüz yazılım teknolojilerini çok iyi kullan bir girişim araç kullanıcılarının tüm sorularına cevap verme niteliğinde. Araçların marka, model, motor tiplerine göre periyodik bakımda ihtiyacı olan oto yedek parçaları tespit eden bir servis robotu hizmeti bizlere hangi km de hangi oto yedek parça değişecekse onu gösteriyor ve değişmesi gereken oto yedek parçalarının değişim işçilik ücretlerini anlık online olarak sunuyor. Türkiye’nin en büyük oto yedek parça depoları ile anlaşan girişim kullanıcılara en uygun fiyatlarda yedek parça sağlama hedefinde.

Periyodik bakım dışında arabanın zaman içinde kullanımına göre değiştirilmesi gereken fren balatası, fren diski, debriyaj, rot, salıncak gibi ekipmanların da montaj ücreti bilgisi paylaşan web site şuan İstanbul Avrupa yakasında bu hizmetleri sağlamakta olup en kısa zamanda İstanbul Anadolu yakasının yanı sıra İstanbul dışında Ankara, İzmir gibi illerde de faaliyet göstermek istiyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen parçalar üretici garantisinde olup herhangi bir problem yaşamanız halinde garanti prosedürleri ile kullanıcılar güven altına alınmış olmaktadır. Oto yedek parça satışını tüm Türkiye’ye gerçekleştiren girişim anlaşmış olduğu kargo firmaları sabit kargo ücreti sunmanın yanında belli bir fiyattan sonra kargoyu ücretsiz sunmaktadır.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: