22.09.2017 18:58

Outlast Deluxe Edition Kısa Süreliğe Ücretsiz! Elinizi Çabuk Tutun

Outlast Deluxe Edition oyununun ücretsiz sürümü yayınlandı. Outlast Deluxe Edition ücretsiz sürümü ne kadar süre için geçerli olacak? İşte detaylar.

Outlast Deluxe Edition

Korku oyunu ve gerilim temasını işleyen oyunlar arasında ilk sırada yer alan yapımlardan biri olan Outlast, son yıllarda ikinci oyunuyla gündemde. Yeni oyunuyla beraber yine ilgi toplamayı başaran yapımın, ilk oyunu da hala Youtube üzerinden videoları en çok izlenen yapımlar arasında. Hal böyle olunca hala satışları devam eden ilk oyun için önemi bir haberde geldi. Bugün yapılan açıklama sonrasında, oyunun tüm DLC ve ek paketlerinin yer aldığı Outlast Deluxe Edition serisi ücretsiz olarak yayınlandı.

Outlast Deluxe Edition Ne Kadar Süre Ücretsiz Sunulacak?

Oyunu ücretsiz olarak almanız için Humble Bundle hesabına sahip olmanız gerekiyor. Öyle ki Outlast Deluxe Edition sürümü Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. Oyunun ücretsiz olarak sunulan sürümünün doğrudan Steam hesabına eklenmesi için gereken işlemlerde oldukça basit.

Outlast Deluxe Edition

Fakat kullanıcıların burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Outlast Deluxe Edition serisi sadece 23 Eylül tarihine kadar ücretsiz. Bu tarihten sonra oyun yeniden ücretli olacak. Bu süreç içerisinde oyunu alan kullanıcılar ise bir daha ücret ödemeden, ücretli sürümü almış gibi olacak.