16.09.2016 18:15

Outlook’a Facebook Desteği Geldi!

Microsoft’un en önemli hizmetlerinden birisi olan Outlook’a, Facebook özelliği eklendi. Eklenen Facebook özelliğinin tüm detayları yazımızda!

Microsoft, Outlook.com kullanıcılarının hoşuna gidecek birkaç Facebook ve Google Drive entegrasyonu özelliği eklediğini duyurdu. Eğer Outlook kullanıcısı iseniz; iOS ve Android platformlarında Google Drive hesabınızı kullanarak eklentilerinizi düzenleyebiliyordunuz. İşte yeni geliştirilen özelliğe göre bu eklenti sistemi web sürümünde de çalışacak. Ayrıca Facebook fotoğrafları ile ilgili birkaç yenilik daha var!

Outlook.com Gelişiyor!

outlook

Mobil platformlarda olan birkaç özelliğinin web platformuna da eklenmesi ile Outlook.com gelişmeye devam ediyor. Artık Facebook fotoğraflarını da tek bir tuşla Outlook.com platformuna taşıyabileceğimizin müjdesini veren Microsoft, mail alanında iddiasını sürdürdüğünü ortaya koymuş oldu. Ayrıca Gmail.com’un Hotmail hesaplarını darmaduman etmesinden sonra bu alanda sessiz sedasız devam eden Microsoft, yeni özellikler eklemek konusunda inatçı olduğunu bu yenilik sayesinde göstermiş oldu. Aynı zamanda arayüz üzerinde çalışmalarında sürdüğünün bilgisi ulaşan mail platformu Outlook.com, şu an hatırı sayılı bir kullanıcıyı bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda Microsoft, Google’ın ürünü olan Gmail ile verdiği savaşta kendisini, Outlook’a eklediği yeni Facebook özelliği ile koruyabilecek mi?