15.06.2017 20:55

Oyun Hızlandırma Programı(Game Booster)

Bilgisayarda oyunu oynarken istediğiniz performansı alamıyorsanız oyun hızlandırma programı sizi çözüme götürebilir. İşte game booster ile ilgili bilgiler!

Günümüzde artık bilgisayarlarda oyun oynamayan kalmamıştı. Bilgisayar oyunlarını oynarken yavaşlığı ve donmalar ise tahammül seviyemiz yok denecek kadar az bir durumda. Peki bilgisayar oyunlarını nasıl donmadan ve yavaşlamadan oynayabilirsiniz?

Bilgisayar oyunlarını kasmadan oynayabilmek için oyun hızlandırma programı adı verilen yazılımlar bulunuyor. Bu yazılımlar sizin bilgisayar sisteminizi kullanan hizmetleri optimize ederek hali hazırdaki sistemizi maksimum seviyede kullanmanıza ve bu sayede bilgisayardan keyifli bir oyun oynama deneyimi sunuyorlar.

Game booster adı da verilen oyun hızlandırma programlarını oyun oynarken bilgisayar kaynaklarınızı maksimum seviyede kullanmanızın yanı sıra size bilgisayardaki donanımların sıcaklık değerlerini veya fanların dönüş hızlarını belirlemeniz gibi çeşitli donanımsal bilgilendirmeler veya müdahaleler yapmanıza da olanak sağlıyorlar. Bu açıdan bu tür yazılımlar özellikle oyun severler tarafından tercih edilerek adeta bilgisayar sistemleri oyunlar için hazırlanmış oluyor.

Oyun oynarken sizlerde bilgisayarınızın sistem kaynaklarını maksimum seviyede kullanmak istiyorsanız game booster indir linkine tıklayıp oyunlarınızın keyfini sürebilirsiniz. Ancak yine de unutmamanız gereken bir nokta var. O da bu yazılımların sizin sisteminizi maksimum seviyede kullandığı yani sisteminizin üstünde bir performans bekleme yanılgısına düşmemenizde fayda var.

Kategoriler: Diğer