12.06.2017 17:14

Özge Özpiriçci Instagram’dan Yeni Filmini Paylaştı

Özge Özpiriçci ve Buğra Gürsoy yeni filmi Acı Tatlı Ekşi için çekimlere başladılar. ilk set fotoğraflarını Instagram hesaplarından paylaşan ikili hayranlarını heyecanlandırıyor.

Özge Özpiriçci ile Buğra Gürsoy’un başrollerini paylaştığı Acı Tatlı Eşki filmi için çekimler başladı. Yeni filminin ilk set fotoğrafını paylaşan Özge Özpiriçci acı tatlı ekşi filminde duru karakterine hayat verecek. Aşk Yeniden filminde birlikte rol aldığı arkadaşı Buğra Gürsoy ile bu kez sinema filmi ile karşımıza çıkıyor. Acı Tatlı Ekşi filminin kadın baş rolü için ilk olarak Sinem Kobal düşünülmüş fakat Sinem Kobal teklifi kabul etmeyince Özge Özpiriçci’ye teklif götürülmüş. Hazıklıkları biten Acı Tatlı Ekşi filminin geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlandı. Özge Özpiriçci yeni filminin heyecanını Instagram’dan paylaştı. Instagram hesabından set fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmeyen Özge Özpiriçci hayranlarını meraklandırıyor.

Yeniden Partner Oldular

Fox TV ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden dizisi ile hayranlarını ekrana kitleyen Buğra Gürsoy ve Özge Özpirinçci yeni filmi Acı Tatlı Ekşi için yeniden partner oldular. Çekimlerini Instagram hesaplarından duyuran ikili komedi tarzında sevilen partnerler arasında yer alıyor.2018 yılında sinemaya girmesi beklenen film için sevilen çiftin hayranları merakla bekliyorlar.

Kategoriler: Magazin