29.08.2016 19:40

Pelin Akil’den Duygusal Instagram Paylaşımı

Pelin Akil, Instagram'dan kına gecesine ait duygusal bir video ve mesaj yayınladı. İşte Pelin Akil'in Instagram'da yaptığı duygusal paylaşımın detayları!

Ünlü oyuncu Pelin Akil, önümüzdeki günlerde Anıl Altan ile dünya evine gireceğini duyurmuştu. Pelin Akil’in kına gecesi dün akşam bir cafede yapıldı. Güzel oyuncu Instagram hesabında kına gecesine ait duygusal bir video paylaştı.

Kına gecesinden bir gün önce paylaştığı fotoğrafa “Bugün ağlatacaklarmış, pehh” diye not düşen güzel oyuncu, kınadan bir gün sonra yaptığı Instagram paylaşımının altına uzun ve duygusal bir not düştü.

Pelin Akil: “İyi Ki Yapmışım”

Ünlü oyuncu Pelin Akil, Instagram‘da paylaştığı videonun altında yayınladığı mesajda ilk başta bekarlığa veda partisi yapmayı düşündüğünü ancak kına gecesi yaparak doğru karar verdiğini, yaşadığı anların çok özel olduğunu ifade etti. Akil, yayınladığı uzun ve duygusal mesajda gelin adaylarına kına gecesi yapmalarını tavsiye etti.

“Anne Evinden Ayrılıyor Olmanın Verdiği Burukluk”

Pelin Akil, kına gecesinden sonra paylaşmış olduğu videonun altında yayınladığı mesajda o gece yaşadığı duygularından da bahsetti. Güzel oyuncu kına gecesinde anne evinden ayrıldığı için burukluk yaşadığını, annesinin değerini daha iyi anladığını ifade etti.

Nedense bekarlığa veda kınadan daha çekici daha eğlenceli gelirdi öyle anlatırlardı hatta çok kararsız kalmıştım eğlenir miyiz,güzel olur mu, ağlatabilirler mi,ağlar mıyım… Şimdi ise Allah'ım 'iyi ki' dediğim bir gün yaşamışım diyorum, hiçbir bekarlığa veda partisinde bu kadar eğlenemez böyle bir heyecan yaşayamazdım. Hem eğlenirken birden o kına anının büyüsünün içinde bulmak kendini, anne evinden çıkıyor olmanın verdiği burukluğu,annemin değerini bir kez daha anladığım hıçkıra hıçkıra ağladığım o özel anların ardından damadın kınayı basması o davulun sesini ilk duyduğumdaki heyecanım filan kelimeler dökemeyeceğim kadar özel. Kesinlikle tüm gelin olacaklara sesleniyorum kesinlikle kınayı atlamayın. Yapmayan eksikliğini hissetmez çünkü o duyguyu yaşamayan bilmez. Dün yanımda olan bu özel duyguları bu sıcacık ev ortamı sıcaklığındaki cafede @validebagpayamcafe 'da bu duygularıma ortak olan benimle ağlayan gülen dans eden yeni aileme teşekkür ederim. Orda yanımda olan arkadaşlarım da ailem artık. Onun dışında şahane kaftanım için @gulcanatil 'e , önce asla kendi eğlendiğim müziklerin dışına çıkmak istemedim hatta uzun uğraşlarla oluşturduğum liste dışında n'olur bişi çalma diyip orada 180 derece dönüş yaptığımız kendimi damat halayı dansı yapıp,miskette, çiftetelli de ne kadar eğlendiğimizi asla unutmam,bunun için de @djsibel e çok teşekkür ederim. Ve bir de artık kınaların olmazsa olmazı @hennabeella elimin üzerine yaptığın harika hint kınası motifinin kolay kolay geçmemesi için elimin üzerini yıkamamayı düşünüyorum 🙂 herkese hepinize çok çok çok teşekkür ederim. İyi ki yaptım iyi ki yanımdaydınız ❤️Tepsimi taşıyan güzel arkadaşım @aslihanguner sana söyleyecek şey bulamıyorum ilk buluşmamız olan kınamda kendine hayran bıraktın. Sevgiyle kucaklıyorum seni de ❤️

Pelin Akil (@pelinakil) tarafından paylaşılan bir video ()