18.06.2016 12:00

Pembe Altın Renkli Samsung Galaxy S7 edge Türkiye’de!

Samsung'un amiral gemi modeli Galaxy S7 edge, "Pembe Altın" rengi ile satışa sunuldu. İşte Galaxy S7 edge ve yeni rengi "Pembe Altın" ile ilgili detaylar!

Samsung‘un geçtiğimiz aylarda çıkardığı amiral gemisi Samsung Galaxy S7 edge modeli için siyah, altın platinyum ve gümüş titanyum renklerine ek olarak yeni bir seçeneği çıktı. “Pembe Altın” olarak adlandırılan ve Samsung‘un kadın kullanıcıları kazanmak için hedef aldığını gösteren yeni renk seçeneği “Pembe Altın“a sahip olan Galaxy S7 edge modelleri Türkiye‘de sınırlı bir sayıda satışa sunuldu.

Samsung Galaxy S7 edge Özellikleri Neler?

Samsung‘un yeni “Pembe Altın” renk seçeneği ile de kullanıcıların beğenisine sunduğu Galaxy S7 edge modeli, Always On Display teknolojisi ve IP68 serifikası ile dikkat çekiyor. Always On Display teknolojisi ile tarih, saat gibi birtakım bildirimler cihazın ekranı sürekli açık bırakılarak, ekran kilidini açmaya gerek kalmadan kolaylıkla takip edilebiliyor. IP68 sertifikası ise Galaxy S7 edge modelinin suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor.

Samsung Galaxy S7 edge modelinin genel olarak özelliklerine baktığımızda 5.5 inç büyüklüğünde 1440×2560 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Cihazın arka tarafında ise 12 megapiksel çözünürlükte 4K kayıt yapabilen OIS destekli kamera yer alıyor. Galaxy S7 edge modeli gücünü ise Exynos 8890 Octa işlemcisinden alıyor.