18.06.2017 12:44

PES 18 İlk Uzun Oynanış Videosu

PES 18 için merakla beklenen oynanış videosu yayınlandı. PES 18 için yayınlanan yeni videoda yer alan tüm detaylarla işte PES 18 serisi!

E3 2017 fuarının en çok konuşulan firmalarından biri şüphesiz EA Games oldu. FIFA 18 serisiyle fuarın en iyi spor oyunu kategorisinde de birinciliği eline almıştı. Her ne kadar FIFA 18 bu şekilde öne çıkmış olsa da bu sene spor kategorisinde sunulacak bir iddialı yapım daha var. Tahmin edebileceğiniz gibi bu yapım PES 18. KONAMI tarafından kullanıcılara sunulacak olan yeni seri PES 18, rakibini yakalayabilmek için birçok değişiklikle beraber gelecek.

PES 18 15 Dakikalık Video

Oyun motorunda yapılan iyileştirme, oynanış dinamikleri ve 360 derece top kontrolü, daha aktif ve gerçekçi seyirciler, çok daha gerçekçi yüzler derken en az FIFA kadar ilgi çekmesi beklenen PES 18 oyununun, tüm yeniliklerini ortaya koyacak merakla beklenen oynanış videosu da yayınlandı.

Üstelik bu kez PES 18 serisinin çok daha uzun bir videosu yayınlandı. Fox Engine oyun motorunun nimetlerinden yararlanacak olan PES 18, videoda da ne kadar geliştirilmiş grafiklerle geleceğini kanıtlamış oldu. PES 18 oynanış için yayınlanan videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.