09.09.2016 23:44

PewDiePie, Bu YouTube Kanalının Gerisinde Kaldı!

Uzun süredir YouTube’da izlenme sayısındaki liderliğini koruyan PewDiePie kanalı, bir oyuncak inceleme kanalının gazabına uğradı! İşte YouTube'un yeni lideri!

YouTube’da aylık izlenimi 230 milyon küsür olan PewDiePie kanalı, küçücük bir çocuğun sunduğu bir oyuncak kanalının altında adeta ezildi! Ryan ToysReview isimli kanala dışarıdan bakıldığında; “Bu kanal PewDiePie’dan daha fazla nasıl olur da izlenir?” sorusunu getirdiğini kimse kolay kolay inkar edemez. Üstelik bu YouTube kanalında PewDiePie kanalının 5’te biri kadar video mevcut! İşte karşınızda PewDiePie kanalını ve daha birçok YouTube kanalını izlenimleri ile doğduğuna pişman eden kanal: Ryan ToysReview!

Bu YouTube Kanalı Aylık 510 Milyon İzleniyor!

Evet yanlış duymadınız! İzlenimleri PewDiePie gibi YouTube’un en çok aboneye sahip kanalını 2’ye katlamış bir kanaldan bahsediyoruz. Bu ilginç YouTube kanalında yapılan oyuncak paketi açılışı videoları oldukça iyi izlenim alıyor. Sadece 498 video ile bu izlenimi yakalayan YouTube kanalının gelirinin ise en aylık az 100 bin dolar olduğu düşünülüyor. O kadar anlattıktan sonra bu YouTube kanalına ait birkaç videoyu paylaşmadan geçmek olmaz. İşte Ryan’ın en çok izlenen videolarından sadece bir kaçını sizlerle paylaşıyoruz!