24.05.2017 11:35

Pınar Altuğ -Yağmur Atacan Çiftinin Instagram’daki Pijamalı Pozu

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti eğlenceli pijama partisi pozunu Instagram hesabından paylaştılar. Pijama partisine katılan çiftin sevimli pozu takipçileri tarafından hem eleştirildi hem de beğenildi.

Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan önceki akşam Boho Loves Elif Mısırlı markasının yaptığı pijama koleksiyonu partisine mavi, pembe pijamaları ile katıldı. Pijama partisine katılan Atacan çifti eğlenceli dakikalarını Instagram hesabına yükseldiği fotoğraf ile ölümsüzleştirdi. Yaptıkları ve söyledikleri ile Instagram’da olay olan Pınar Altuğ bu sefer pijamalı halleri ile takipçilerinin dikkatini çekti. Elle Summer Weekend 2017 koleksiyonunun lansmanına katılan çiftin Instagram pozu takipçileri arasında eleştirilere yol açtı. Tekstil dünyasından çok uzak olmayan  Atacan çifti geçtiğimiz yıllarda deniz tekstil ürünleri firması açması ile tekstil dünyasına adım atmışlardı. Deniz tutkularından yola çıkarak bu firmayı kurduklarını belirten çift ‘By Pınar Altuğ’ adı ile piyasada bulunuyorlar.

Pınar Altuğ Ekranlara Geri Dönüyor

Pınar Altuğ’un yakın zamanda televizyonlarda olacağını yine Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarına duyurdu. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yemek programı için 29 Mayıs Pazartesi günü ramazan lezzetleri ile ekranlarda yer alacak.

Kategoriler: Magazin