04.10.2016 23:00

Pixel’in Tanıtımından Sonra MadeByGoogle Etiketi World TT Oldu!

Google’ın merakla beklenen yeni telefonu Pixel’in bugünkü etkinliği gündeme oturdu. Pixel sayesinde Google Twitter’da trend topic oldu!

Google’ın düzenlediği büyük etkinlik bugün büyük bir heyecanla gerçekleştirildi. Etkinlik boyunca tanıtılan Pixel, Google Asistan gibi yenilikler büyük beğeni ile karşılanırken Twitter da atılan #madebygoogle etiketi dünya çapında trend topic oldu! Peki Google’ın herkesi bu kadar meraklandıran yeni ürünleri ve hizmetleri neler? Gelin hep beraber inceleyelim!

Google, Yeni Telefonu Pixel ile Esip Gürleyeceğe Benziyor!

google-pixel

Google’ın bugün tanıttığı Pixel ve Pixel XL ile Apple’ın son telefonu iPhone 7 ve iPhone 7s’e ve Samsung’un da Galaxy Note 7’sine çok ciddi bir rakip olacağı düşünülüyor. Nexus’daki tasarımı tamamen değiştirip radikal kararlar alan Google’ın yeni telefonu olan Pixel’de arka kısımda cam panel bulunuyor. Genel geçer tasarımların pek benzer bir tasarım seçildiğini söyleyemeceğimiz Google’ın en yeni telefonu Pixel, kamera konusunda da oldukça iddialı. Fotoğraflarda oluşan ışık patlamalarının otomatik düzeltildiği bir sistemin bulunduğu iddia edilen Pixel, kamera ve fotoğraf makineleri puanlama sitelerinin en ünlüsünde 89 puan aldı. Google, yeni etkinliğinde sadece Pixel’i tanıtmakla da kalmadı. Daydream, Google Asistan gibi diğer hizmetlerini de tanıtarak Twitter’da gündeme oturmayı başardı!