09.02.2016 02:31

Piyasaya Daha Erken Sürülüyor!

Samsung'dan yeni blu-ray. Samsung UBD-K8500 4K çözünürlükte film izlemek isteyen Samsung fanatiklerini yeni blu-ray cihazıyla mutlu edecek gibi görünüyor.

Samsung’un UBD-K8500, ilk Ultra HD 4K Blu-ray beklenenden biraz daha önce piyasaya sürülüyor. Geçen yıl IFA’de ilk kez anons edilen cihazın Mart ayı civarında raflardaki yerini alacağı duyurulmuştu. Ancak, çıkan bazı haberlerde kimi mağazaların şimdiden bu blu-ray player’ı stoklarına aldığını ve daha önceden ön sipariş veren müşterilere 10 Şubat’ta cihazlarının kargoya verileceğini söylediği bildiriliyor. Bir Facebook paylaşımına göre Santa Monica’da bulunan bir mağaza cihazın reklamını Cuma günü yapmış ve aynı gün satışa sunmuş.

Samsung UBD-K8500 Hemen Kullanılabilecek Mi?

Samsung UBD-K8500 Ultra HD 4K Blu-ray blu-ray player’ın piyasa sürülme tarihinin neden öne çekildiği hakkında kimsenin bir fikri yok, özellikle de 4K içeriği yakalamak için bir acele olmadığı göz önüne alındığında. Bir çok film stüdyosu filmlerin yeni formatta piyasaya sürüleceğini duyursa da şu an için ülke çapında kullanılabilir olup olmadığı net değil. Marslı ve Kigsmen: The Secret Service gibi filmler Amazon’un ön sipariş listesinde yer alırken pek çok film ise yıl sonundan biraz önceye zamanlanmış ve kesinleşmemiş yayın tarihleri bulunuyor.