01.06.2017 18:17

PlayStation Plus Haziran Ayı Oyunları Netlik Kazandı

Sony tarafından konsol kullanıcılarına özel olarak sunulan PlayStation Plus, her geçen ay biraz daha gündeme gelmeye başladı. Giderek yaygınlaşmaya başlayan ve PlayStation kullanıcıları arasında da çok popülerleşmeye başlayan PlayStation Plus sistemi, belli bir aylık ücretle kull

Sony tarafından konsol kullanıcılarına özel olarak sunulan PlayStation Plus, her geçen ay biraz daha gündeme gelmeye başladı. Giderek yaygınlaşmaya başlayan ve PlayStation kullanıcıları arasında da çok popülerleşmeye başlayan PlayStation Plus sistemi, belli bir aylık ücretle kullanıcıların birçok oyunu ücretsiz olarak oynamasını da sağlamasıyla öne çıkıyor. Her dönemde yeni oyunlarla güncellenen sistemin Haziran ayı oyunları da belli oldu. Doğrudan PlayStation tarafından açıklanan yeni oyunlarla beraber bu ayda Sony’nin bir hayli ilgi toplayacağı da ortaya çıkmış oldu.

PlayStation Plus Hangi Oyunları Verecek?

Hemen belirtelim PlayStation Plus kapsamında bu ay verilecek olan oyunların henüz 2 tanesi yayınlandı. Bunun dışında kısa süre sonra verilecek olan tüm oyunlarında açıklanması bekleniyor.

Bu noktada verilecek olan ilk oyunun FPS oyunseverlerin beğendiği yapımlardan biri olan Killing Floor 2 serisi olduğu açıklandı. PlayStation Plus için verilecek olan ikinci oyunun ise 5 bölümden oluşan Life is Strange olacağı da belirtildi. PlayStation Plus kapsamında verilecek olan diğer oyunlarının neler olacağı ise merak konusu oldu. Diğer oyunlarında kısa sürede açıklanması bekleniyor.