04.11.2016 23:59

PlayStation TV Bilgisayarlara Geliyor!

Sony Playstation’da bulunan televizyon izleme özelliği sonunda masaüstü kullanıclara da sunulacak! İşte Playstation’u kullanarak izlenen o kanalllar!

Geçtiğimiz hafta Android TV’nin hayatımıza girmesinden sonra PlayStation’da masaüstü kullanıcılarına yönelik bir girişimde bulundu. Artık PlayStation’dan izlenebilen kanallar hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda da izlenebilecek. Ayrıca Sony’nin yaptığı açıklamaya göre Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge ve Internet Explorer PlayStation yayınını destekleyebilecek! İşte PlayStation TV ile ilgili diğer tüm detaylar!

Sony, PlayStation Tv Hizmetini Masaüstü Kullanıcılarına Açıyor!

playstation-tv-yayini

Bildiğiniz üzere TV yayını gün geçtikçe yavaş yavaş evlerimizde bulunan televizyonlardan uzaklaşıyor, İnternet ortamına yayılıyor. YouTube, Vimeo gibi video barındırma platformlarının yaptığı son ataklardan sonra PlayStation’da TV desteğini masaüstü kullanıcılarına sunmaya karar verdi. Birçok tarayıcıda desteklenecek olan Sony PlayStation TV’de Sony’nin dediğine göre benzersiz birkaç özellik bulunuyormuş. Gelen bilgilere göre PlayStation TV mini-player haline getirilip monitörlerimizin istediğimiz köşelerine taşınabilecek özellikte olacak! Tabii ki PlayStation TV de diğer TV hizmetleri gibi ücretsiz değil. Aylık 30 dolarlık bir ücretle yayın yapması beklenen PlayStation TV’nin ülkelere göre fiyatının değişeceğini de söyleyelim. PlayStation TV’de NBC, FOX, ESPN gibi büyük kanallarda bulunuyor. Bakalım PlayStation TV masaüstü kullanıcıları tarafından tercih edilecek mi?