12.07.2016 01:09

Pokemon Go Bileklikleri Karaborsaya Düştü!

Pokemon Go’nun yayınlanmasıyla yüzbinlerce oyun sever, Pokemon Go Bilekliğini satın almaya kalktı. İşte Pokemon Go bilekliği ile ilgili yaşanan ilginç gelişme!

Pokemon Go çılgınlığı devam ediyor.

Genç bir kızın Pokemon Go oynarken ceset bulması, Pokemon Go kullanılarak gerçekleştirilen soygundan ve Pokemon Go oynarken kendisini polis şubesinde bulan gençlerden ( made in Turkey 🙂 ) sonra bu defa da Pokemon Go bilekliği karaborsaya düştü!

Biliyorsunuz ki Pokemon Go oynarken Pokemonları yakalamak için pür dikkat telefonunuzun ekranına bakmamız gerekiyor.

Ancak Pokemon Go oyunu için tasarlanan bu bileklik sayesinde büyük bir avantaj sağlanıyor. Şöyle ki; Pokemonlara yaklaşınca bilekliğimiz bize yanıp sönerek ve titreyerek durumu bildiriyor.

pokemon-go-bileklik-plus

İşte bu avantajı kullanmak isteyen Pokemon Go fanatikleri oyunu yükledikten sonra ilk iş olarak bilekliği satın almaya kalktılar.

Pokemon Go Bileklikleri KaraBorsada!

Fakat oyun severler, Ebay alışveriş sitesine Pokemon Go bilekliği satın almak için girdiklerinde, 35 dolar olması gereken Pokemon Go bilekliğinin 245 dolardan açık artırmaya konulduğunu gördüler!

pokemon-bileklikleri-karaborsaya-dustuler

Aslında bu fiyatı görmeleri gayet normal, çünkü Pokemon GO bilekliği oyun çıkmadan 3 hafta önceden ön satışa sunulmuştu. İşte bu nedenle Pokemon Go bileklikleri oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra ulaşılamaz hale geldi.

Bakalım ilerleyen zamanlarda Pokemon Go bileklikleri tekrar satışa çıkarılacak mı?