11.07.2016 08:30

Pokemon Go İçin 6 Altın Tavsiye!

Pokemon Go, çıktığından beri eğitmenlerin sayısı git gide artıyor. İşte bu eğitmenler arasından sıyrılmanızı sağlayacak altın değerinde Pokemon Go tavsiyeleri!

Artırılmış gerçeklik oyunu olan Pokemon Go, uzun süredir heyecanla bekleniyordu. Çıktığından bu yana 200.000’in üzerinde kullanıcı tarafından indirilen Pokemon Go, çeşitli ülkelerin mobil marketlerine girmesine rağmen,  halen ülkemizde mobil marketlere girmiş değil.

Buna rağmen Apk dosyası indirilerek Pokemon Go oynamaya başlayabiliyoruz.

Peki Pokemon Go‘da bu kadar eğitmenin arasından sıyrılarak nasıl en iyi eğitmen olabiliriz?

İşte bu sorunun cevabı;

İyi Bir Pokemon Eğitmeni Olmak İçin 6 Altın Tavsiye

1.Daima Tetikte Ol!

Bir Pokemonun nerede, ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Hatta Pokemon çıktığı halde saklanıyor bile olabilir. Daima tetikte olmalısın. Ayrıca Pokemon bulmak için yeni yerlere arayışa çıkmaktan asla çekinme!

2.Telefonunu Sarj Et!

Pokemon Go oynarken bir anda telefonun kapanması gibi kötü bir durum olamaz. Ayrıca daimi sarj sağlamak için powerbank taşımalısın!

pokemon-go-tavsiyeleri2

3.Yedek Telefon Taşı!

Eğer mümkünse Pokemon avına çıkmadan önce yanında yedek bir telefon bulundur. Bu sayede hızlıca Pokemon Go’ya kaldığın yerden devam edebilirsin.

4.Komşu Çocukları İle Anlaş!

Hatırlarsanız bir zamanlar tarayıcı bazlı Knight gibi oyunlar oynayanlar char’larını komşularının ufak çocuklarına emanet ederlerdi. Bu sayede kendileri, char’larınıı geliştiremiyorken komşu çocukları karşılıksız  olarak geliştire biliyorlardı. İşte bu yöntemi Pokemon Go’da uygulamak, eşsiz bir taktik!

5.Komşu Çocuğu İçin Şekerleme Al!

Pokemonlarımızı emanet ettiğimiz komşu çocuklarına minik hediyeler alarak onların size bağlılıklarını artırın!

6.Asla Pes Etme!

Pokemon eğitmeni olmak size sandığınız kadar kolay gelmemiş olabilir. Ancak unutmayın ki evcil hayvan sahibi olmak da o kadar kolay bir durum değil.

Pes edecek gibi olursan pokemonlarının sensiz kalacağını düşün!

pokemon-go-tavsiyeleri3

Evet, Pokemon Go ile ilgili tavsiyelerimiz şimdilik bu kadar. İlerleyen zamanlarda öğrendiğimiz diğer püf noktaları da sizlerle paylaşacağız. Beklemede kalın!