23.07.2016 07:00

Pokemon Go İçin Nişan Almayı Kolaylaştıran Özel Kılıf Üretildi!

Pokemon Go oynarken yaşanan en büyük sorunu çözmeye yönelik bir kılıf üretildi. Bu kılıf sayesinde Pokemon Go oynarken rakiplerinize fark atabileceksiniz!

Biliyorsunuz ki Pokemon Go severlerin en çok yaşadığı problemlerden biri olan pokeball’sız kalmak.

İşte bu sorunu aşabilmek için, Jon Cleaver isminde bir Pokemon Go oyuncusu evindeki 3D yazıcı ile nişan almayı kolaylaştıran bir kılıf üretmeyi başardı.

Pokemon Go Oynamayı Kolaylaştıran Kılıf!

pokemon-go-kilif2

Gördüğünüz gibi bu kılıf, Pokemon Go oynarken nişan almanızı bir hayli kolaylaştıracak cinsten. Pokemon Go tutkunu bir oyuncu tarafından üretilen bu kılıf, iPhone 6 telefon için tasarlanmış.

pokemon-go-kilif3

Pokemon Go için nişan almayı kolayşatıran kılıf tasarlamakla kalmayan Jon, kılıfın 3D projesini de internet ortamına yüklemiş.

Yani bu demek oluyor ki isteyen herkes, projeyi indirip 3D yazıcısı ile kendisine Pokemon Go için nişan almayı kolaylaştıran bir kılıf üretebilecek.

Bizde ne arar 3D yazıcı? Dediğinizi duyar gibiyim. Dert etmeyin. 3D baskı hizmeti veren firmaların sayısı ülkemizde bir hayli artmış durumda. Eğer gerçekten böyle bir kılıfa sahip olmak istiyorsanız bu firmalardan birisine dosyayı gönderip sipariş verebilirsiniz.

Pokemon Go için nişan almayı kolaylaştıran kılıf ( iPhone 6 ile uyumlu ) 3D projesinin indirme linki:
https://www.myminifactory.com/object/pokeball-aimer-pokemon-go-23009