22.07.2016 18:07

Pokemon GO Oynarken Karşılaşılacak Riskler!

Pokemon GO oyunu sevilerek oynanmaya devam ediyor. Peki Pokemon GO oynarken nelere dikkat edilmeli? İşte bunun için YouTube üzerinde yayınlanan video!

Pokemon GO oyunu hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Oyunun gerçek hayat ile ilişkili bir biçimde oynanması ise beraberinde bazı riskleri de getiriyor. Öyle ki bugün Pokemon GO oynarken ölen bir insan olduğu haberi de geldi. Peki ölümle sonuçlanan Pokemon GO oyununu oynarken nelere dikkat edilmeli? İşte cevabı!

Pokemon GO Riskleri Videosu Yayınlandı!

Pokemon GO oynarken dikkat edilecekler noktasında YouTube‘da bir video paylaşıldı. Günlük hayatta Pokemon GO oynarken karşılaşılabilecek riskleri net bir şekilde gözler önüne seren videoyu izleyerek Pokemon GO‘yu özellikle şehir içinde oynarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini daha iyi görebilir, oyunu oynarken çevrenize karşı kendinizce alacağınız tedbirleri de önceden belirleyebilirsiniz.

Pokemon GO, henüz ülkemizde yayınlanmamış olmasına rağmen ciddi bir kesim tarafından oynanmaya da başlandı. iOS için App Store üzerinden ülke değiştirilerek, Android için ise APK’lar üzerinden temin edilen oyun şimdiden ülkemizde de popüler olmayı başardı. Bakalım ülkemizde de henüz yayınlanmadan bu kadar popülerleşen Pokemon GO oyunu yayınlandığında neler olacak?