08.11.2016 23:19

Prisma Efekti Facebook Canlı Yayınlarına Geliyor!

Son yılların popüler efekt programı olan prisma efektleri Facebook’a da transfer olduktan sonra şimdi de canlı yayınlara uygulanabilecek! İşte Prisma live!

Son zamanların en çok kullanılan filtrelerinden birisi olan Prisma’nın Facebook’a geleceğini daha önce duyurmuştuk. Piyasada tutan özellikleri kendisine uygulamaktan asla çekinmeyen platform olan Facebook, Prisma’nın benzerini sistemine eklemek ile kalmayıp ekstra özelliklerde eklemeyi planlıyor. İşte Facebook’un Prisma’yı hangi ekstra özelliklerle getireceği sorusunun cevabı!

Facebook’un Prisma’sı Canlı Yayında Kullanılabilecek!

facebook-prisma

Pastel boya efekti şeklinde tarif edebileceğimiz efekt seçeneği sayesinde son zamanların en popüler efekt haline gelen Prisma, Facebook’a gelmekle kalmıyor aynı zamanda canlı yayın videolarında bile kullanılabilecek şekilde geliyor! Prisma’nın video desteği gelmesinin üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra Facebook, sistemine Prisma’yı dahil edeceğini duyurmuştu. İşte bununla yetinmeyen Facebook şimdi de Prisma’yı canlı videolara eklenebilen özelliikte getirereceğini duyurdu! Çok sevilen filtre özelliğin Facebook’ta da oldukça tercih edileceğini düşünüyoruz. Ayrıca özelliğin tanıtımınında Kapadokya görselinin kullanılması ( as bayrakları as as ! )  göğsümüzü kabartmadı desek büyük yalan söylemiş oluruz 😀