08.07.2017 19:32

Prisma Labs, Çıkarmalarınızı Yapabileceğiniz Sticky AI Uygulamasını Duyurdu

Sticky Al uygulaması yayınlandı. Sticky Al uygulaması nasıl özelliklere sahip? İşte tüm detaylarıyla yayınlanan yeni uygulamanın özellikleri

Daha önce filtre olarak kendisini gösteren Prisma uygulaması, fotoğrafları sanatsal resimlere dönüştüren filtreler olarak dikkat çekmişti. Çok kısa bir süre içerisinde sosyal medya desteğiyle beraber en popüler filtre uygulamalarından biri olarak öne çıkmıştı. Farklı uygulamalarıyla dikkat çeken Prisma Labs, bu kez Sticky AI adı verilen yeni bir uygulama duyurdu. Aynı firma tarafından yayınlanan Sticky AI uygulaması da yine fark yaratacak özelliklere sahip.

Sticky AI Nasıl Özelliklerle Gündeme Gelecek?

Sticky AI, tam anlamıyla bir çıkarma hazırlama uygulaması. Fakat fark kendi fotoğraflarınıza çok daha eğlenceli çıkartmalar oluşturmanıza olanak sağlanıyor. Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit. Daha önce çektiğiniz fotoğrafınızı kullanarak ya da uygulama içerisinde yeni bir fotoğrafınızı çekerek işleme başlıyorsunuz. Uygulama otomatik olarak sizi algılıyor ve yapay zeka kullanılarak fotoğrafta sizin dışınızda kaldığınız kısım atılıyor.

Sticky AI,

Daha sonra fotoğrafınızı isterseniz GIF haline de getirebilmenize izin veren Sticky AI, tüm ayarları düzenlemenize izin veriyor. Sticky AI sayesinde fotoğraflarınıza arka plan eklemeniz, animasyonlar eklemeniz, doğrudan kendi resminizi animasyon haline getirebileceğini uygulama, daha birçok eklenti de bulunuyor. Sticky AI uygulamasının şu an için hem Android hem de iOS işletim sistemi içinde yayınlandığı da belirtelim. Sosyal medya uygulamaları için paylaşım imkanı da sunacak uygulamanın ne kadar ilgi göreceğiniz bekleyip göreceğiz.