25.07.2016 00:56

Prisma Şimdi de Android’de!

Son zamanların en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması olan Prisma, sonunda iOS App Store'dan sonra Android’e de geldi! İşte karşınızda Prisma Andorid!

Retrica uygulamasından beri gündeme bu kadar düşen bir uygulama olmamıştı. Hangi uygulamadan mı bahsediyoruz? Elbette ki fotoğrafları birer yağlı boya tablosuna dönüştüren Prisma’danPrisma son zamanlarda özellikle Instagram platformunda çok fazla tercih edilen bir uygulama haline geldi.

Prisma Sonunda Android’e Geldi!

prisma-android-geldi2

Prisma, iOS App Store’dan sonra da şimdi Android platformlar için yayına girdi. Artık Android kullanıcıları da bu mükemmel uygulamayı kullanabilecekler.

Prisma Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Artık Android kullanıcılarının da kullanabildiği Prisma uygulaması, telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflara efekt vererek adeta sanat eserine dönüştürebilen bir uygulama. Prisma’da bulunan efektler diğer uygulamalardan oldukça farklı.

Peki Nasıl Oldu da Bu Uygulama Bu Kadar Meşhur Olabildi?

Diğer programlardan farklı efektler bulundurması sayesinde son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Prisma uygulaması, ücretsiz olmasıyla da dikkat çekiyor.

Ayrıca Prisma uygulamasına önümüzdeki günlerde video efekt ve 360 derece çekim yapabilme özelliğinin de gelmesi bekleniyor.

Prisma uygulamasını aşağıdaki linkten Android telefonunuza indirebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neuralprisma