20.12.2016 23:44

Prisma Son Güncellemesini Aldı!

Bu yılın en popüler filtre uygulaması Prisma son güncellemesine kavuştu. İşte 2016'nın en popüler uygulaması Prisma'nın en yeni özelliğini kazandığı güncelleme!

2016’nın en popüler filtre programı olan Prisma yıl içerisinde sosyal medya kullanıcılarının vazgeçilmez programına dönüşmeyi başarmışken güncelleme vermeye de doymuyor. Daha önce Prisma‘ya video filtre özelliğinin eklenmesinden sonra son yapılan güncelleme ile yeni bir özellik daha eklendi. Elimize ulaşan bilgilere göre fotoğraflarınızı sanatsal esere dönüştüren Prisma uygulamasına yeni eklenen ile artık fotoğraflarınıza çözünürlük sınırlanması olmadan efektler verebileceksiniz!

Prisma’ya Yeni Güncelleme Geldi


Sosyal medya kullanıcılarının favori programlarından biri olan Prisma yeni kazandığı özellik sayesinde fotoğrafları küçültmeden kaydetmenize izin verecek. Yani Prisma’ya gelen bu yeni özellik ile artık fotoğraflarımıza uyguladığımız efekti çok daha kaliteli haliyle kaydedebileceğiz. Instagram dışında farklı platformlarda da kullanmak isteyenlerin büyük sevinçle karşıladığı güncellemeden sonra 1080×1080’lik boyut sınırı ortadan kalktığı için Prismanın, daha farklı yerlerde de kullanılacağı düşünülüyor. Bugün yapılacağı duyrulan güncellemeden sizlere bir de kötü haberimiz var. Prisma’nın bahsi geçen yeni özelliği şimdilik sadece iOS markete geliyor. Ama tahminlere göre kısa bir süre sonra Prisma‘nın yeni özelliği Android cihazlara da gelecek!