28.08.2016 00:11

Quaresma’dan Olay Instagram Paylaşımı!

Quaresma, Instagram hesabından olay olacak bir fotoğraf paylaştı. Beşiktaşlı taraftarları çileden çıkartan Quaresma'nın Instagram paylaşımı büyük tepki gördü.

Beşiktaş’ın Portekizli yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, Instagram hesabı üzerinden olay yaratacak bir paylaşım yaptı. Eski kulübü Porto’nun armasını Instagram hesabından paylaşan Quaresma, fotoğrafın altına Portekizce “Başarılar Porto” notunu düştü. Beşiktaşlı dünyaca ünlü yıldız orta saha oyuncusunun bu paylaşımı akıllara Quaresma takımdan ayrılacak mı sorusunu getirdi. Portekiz ekiplerinden Porto’nun bir süre önce Quaresma ile ilgilendiği dedikoduları Avrupa basınında yer almıştı.

Beşiktaş Taraftarı Tepki Gösterdi

Beşiktaş’ın yıldız orta saha oyuncusu Ricardo Quaresma’nın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım Beşiktaşlı takipçilerinden tepki gördü. Beşiktaşlı taraftarlar fotoğrafın altına yorum yaparak tepkilerini ortaya koydular.

Quaresma’yı Milan Da İstemişti

Geçtiğimiz hafta basında Ricardo Quaresma’yı İtalyan devi Milan’ın istediği yönde haberler çıkmıştı. Milanlı yöneticiler Quaresma ile ilgilendiklerini doğrulasa da Portekizli yıldız orta saha oyuncusu Quaresma, Beşiktaş’ta mutlu olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini ifade etmişti.

Ayrılma İhtimali Çok Düşük

Ricardo Quaresma, eski kulübü Porto’ya karşı sempati beslese de şimdilik Beşiktaş‘tan ayrılma ihtimali oldukça düşük görünüyor. Yıldız futbolcu her fırsatta Beşiktaş taraftarı olduğunu, takımdan ayrılmayı düşünmediğini ifade ediyor.