13.02.2016 11:42

Quartz, iOS İçin Yeni Bir Uygulama Geliştirdi

Quartz'dan iOS kullanıcılarını sevindiren yenilik! Quartz uygulamasıyla Quartz haberlerine ulaşmak artık çok daha kolay ve zevkli olacak gibi görünüyor.

Quartz, iOS için daha önce hiç gördüklerinize hiç benzemeyen bir uygulama geliştirdi. Uygulama açık bir şekilde genç kullanıcıların dikkatini çekmeyi amaçlıyor ve hem dizaynı hem de interaktif metodu ile çok parlak bir görüntü sergiliyor. Eğer iPhone telefon kullanıyorsanız bu uygulamayı bir denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Quartz Uygulaması Neler Getiriyor?

Quartz uygulaması temel olarak bir mesajlaşma uygulamasına benziyor. Uygulamaya giriş yaparak haberler servisiyle sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz. Kısa başlıkları inceleyerek ilginizi çekenler hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinebilir ya da bir sonraki habere geçebilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi edinmeyi seçerseniz kısa bir açıklamaya eşlik eden eğlenceli bir GIF dosyası ve resminin de olduğunu göreceksiniz. Ayrıca Quartz’da bulunan bütün makaleye erişme seçeneğini de bulabileceksiniz. Quartz uygulaması bunun yanı sıra önemli haberler hakkında bilgilendirmeleri de size gönderiyor.

Quartz uygulaması oldukça eğlenceli ve kolay ulaşılabilir bir stili bulunuyor. Günün önemli haberlerine geçiş çok hızlı olmuyor, ortaya çıkan kısa duraklamalarla gerçekten karşınızda biri varmış hissi yaratılıyor.

Ne yazık ki bu uygulamadan Android kullanıcıları faydalanamıyor. Quartz uygulaması şimdilik sadece iOS kullanıcıları için. Anlaşıldığı kadarıyla Quartz uygulamasının Android versiyonunu üzerinde çalışmaya başlamamış bile olabilir.

Kategoriler: iOS Teknoloji Haberleri