13.10.2017 21:04

Razer Akıllı Telefon Yeni iPhone Modellerini Unutturabilir

Razer Akıllı Telefon serisinin özellikleri görücüye çıkmaya başladı. En iddialı amiral gemilerinden biri olacak Razer Akıllı Telefon özellikleri neler?

Razer Akıllı Telefon

Akıllı telefon dünyasında şimdilerde iPhone 8 ve iPhone X modelleri konuşuluyor. Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının, bu pazarda gündem olmasıyla beraber satışlarda yavaş yavaş başlıyor. Ülkemizde de 20 Ekim tarihinde satışa çıkacak olan yeni seri akıllı telefonların şimdilik bu alanda gündem konusu olduğunu görmüş olsak da kısa süre sonra bu durumu değiştirecek gelişmeler yaşanacak gibi. Bu kez konuşulacak olan telefon serisi ise Razer Akıllı Telefon serisi olacak.

Oyuncu aksesuarlarıyla tanıdığımız ve ünlü markalardan biri olarak değerlendirilen Razer’ın yeni akıllı telefonları, sistemsel olarak çok daha başarılı modeller olacak gibi duruyor. Tanıtım tarihi 1 Kasım olarak açıklanan telefonların performans testlerinde ortaya çıkan sistem özelliklerine bakalım.

Razer Akıllı Telefon

Razer Akıllı Telefon Bilinen Tüm Özellikler

Başta belirttiğimiz gibi bu model çok üst düzey özelliklere sahip olacak ve oyunculara özgü bazı özelleştirmeler içerecek. Ortaya çıkan performans testleri de bu görüşü kanıtlamakta. Yeni modelin sistem özellikleri oldukça yüksek tutulmuş. Kısa bir özetle geçecek olursak;

  • 7 inç ekran ve 1440 X 2560 çözünürlük
  • Snapdragon 835 son seri işlemciler
  • 8 GB RAM bellek miktarı
  • 64 GB depolama alanı
  • Adreno 540 grafik birimi
  • 12 MP 4K arka kamera ve 8 MP ön kamera
  • Android 7.1 işletim sistemi

Şu an için performans testlerinde görülen Razer Akıllı Telefon özellikleri bu şekilde. Bunun dışında Razer Akıllı Telefon modelinde birçok özelleştirme olması bekleniyor. Bu özelleştirmelerin ise oyuna yönelik olarak yapılacağını belirtelim. Razer Akıllı Telefon için beklenen tüm bu özellikler 1 Kasım tarihinde yapılacak tanıtımda görülecek.