18.08.2016 11:33

Resident Evil 7’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Resident Evil serisinin yeni oyunu olacak Resident Evil 7 için oynanış videosu yayınlandı. İşte Resident Evil 7'nin merak uyandıran yepyeni videosu!

Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom 2016 interaktif oyun ve eğlence fuarı dün açılmıştı. Gamescom 2016 fuarında, daha önce E3 2016’da tanıtım videosu yayınlanan efsane oyun serisi Resident Evil’in yeni oyunu olan Resident Evil 7’nin oynanış videosu da yayınlandı. Resident Evil 7’nin oynanış videosu, oyununun korku ve gizem dolu olduğunu gösterdi.

Resident Evil 7’nin Merak Uyandıran Yeni Videosu!

Resident Evil 7 için yayınlanan yeni video, Residen Evil serisinin belkide en korkunç oyununun Resident Evil 7 olabileceğini gösteriyor. Videoda kadın bir karakter elindeki fener ile kendisini yakalamaya çalışan bir başka kadın karakterden kaçmaya çalışıyor. Oldukça heyecan verici bir şekilde gerçekleşen bu kaçış esnasında kadın karakter “Beni tekrar yakalamana izin veremem.” diyerek oyun severler üzerinde merak uyandırmayı da başarıyor. Videonun son kısımlarında ise elinde fenerle, kadın karakteri kovalayan korkunç kadın “Nereye gittiğini düşünüyorsun?” diyor ve video burada son buluyor.

Her geçen iyice merak uyandırmayı başaran Resident Evil 7 oyunu 24 Ocak 2017’de PC oyuncularıyla buluşacak. Playstation 4 ve Xbox One kullanıcıları ise VR desteğiyle birlikte daha gerçekçi bir şekilde oyunu oynayabilecekler.

Resident Evil 7 Oynanış Videosu: