Rise of the Tomb Raider’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Geçtiğimiz aylarda Xbox için özel olarak çıkan Rise of the Tomb Raider, PC için gün sayıyor. İşte Rise of the Tomb Raider'ın PC sistem gereksinimleri!

2013 yılında Square Enix tarafından tekrar hayat bulan Tomb Raider, iyi bir satış grafiği sergilemiş oyuncuları memnun etmeyi başarmıştı. Yaklaşık 3 yıldır ses gelmeyen yapım, geçtiğimiz aylarda sessizliğini bozmuş, serinin yeni oyunu olan Rise of the Tomb Raider’ı tanıtmış ve Xbox kullanıcılarına özel olarak çıkarmıştı. Kısa bir süre önce ise Steam’da bir hareketlilik gözlenmiş, oyunun ne zaman PC kullanıcıları için çıkacağı belirtilmişti. Peki Rise of the Tomb Raider oyununu oynamak için ne gibi sistem özellikleri gerekiyor?

Rise of the Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri!

İşletim Sistemi: Windows 7 64bit

İşlemci: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Heyecanla beklediğimiz Rise of the Tomb Raider oyunu, 28 Ocak tarihinde PC için piyasaya sürülecek.

  • Furkan Çelebi

    Çok güzel bir oyuna benziyor daha oynama fırsatı bulamadım. Benim evdeki bilgisayar 4 gb mıydı 8 gb ram miydi tam hatırlayamadım eğer 8 ise oynayacağım bu oyunu. Grafik açısından da başarılı bir oyun gibi duruyor.

  • calimero232

    güzel bir oyun gibi duruyor en kısa sürede denemek gerekli.

  • Abuzer

    Vay be efsane oyunu çok oynardım. Yeni sürümü için de pek bir sistem gereksinimi gerekmiyormuş. Bakalım belki vakit bulursam yeni bir tomb raider macerasına başlarım.