16.02.2016 21:30

Sadece iOS için Yayınlanmış Muhteşem Oyunlar!

iOS oyunları günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. iOS oyunları oynamadan ve iOS oyunları indirmeden önce bu listemizdeki oyunlara göz atmayı unutmayın!

sadece-ios-icin-yayinlanmis-muhtesem-oyunlar

Mobil oyunculuk günümüzde çok yaygın bir oyunculuk türü olmaya başladı. Masaüstü platformlarda görmeye alıştığımız birçok yüksek kaliteli oyunu yavaş yavaş mobil platformlarda da görmeye başladık. Güçlenen donanımları ile buna el veren mobil cihazlar bizlere muhteşem bir mobil oyun zevki sunuyor.

Apple, en yeni iPhone ve iPad modellerinde güçlü donanım parçalarına yer vererek kullanıcılarına mükemmeler bir performans sunuyor. Bu güçten faydalanmak isteyen oyun geliştiricileri iOS platformu için birçok yüksek kaliteli oyunun altına imzasını attı. Yüksek kaliteli oyunlar kadar 2 boyutlu oyunlar da büyük ilgi görüyor.

Sadece iOS’ta Bulunan Mobil Oyunlar

Go To Gold 2

Timur Nigmetzianov tarafından geliştirilen bir Puzzle oyunu olan Go To Gold 2 oyunu, Go To Gold serisinin ikinci oyunudur. Bu oyunda sırrını çözmeniz gereken birçok aşamadan geçeceksiniz.

Afterpulse

Afterpulse aralarında Türkçe’nin de yer aldığı birçok dil desteğine sahip ve GAMEVIL tarafından geliştirilen konsol kalitesinde grafiklere sahip bir PVP oyunudur.

All is Lost

ios, all is lost

Foursaken Media tarafından geliştirilen All is Lost oyununda uzayın derinliklerinde zorlu bir sınavdan geçeceksiniz.

 

Blades of Brim

Blades of Brim alışılagelmiş sonsuz koşu oyunlarına farklı bir bakış açısı getirmeyi başarmış bir iOS oyunudur.

Song of Pan

ios, song of pan

Song of Pan 2 boyutlu grafikleri ve eğlenceli yapısı ile sizleri kendine bağlayacak.

Kategoriler: Liste