19.08.2016 02:44

Sadece Oturarak Para Kazanan YouTube Kullanıcısı!

YouTube’da para kazanmanın çok farklı yolları var fakat hiç birisi bu kadar tuhaf değil! Bir YouTube kullanıcısı sadece oturarak ve gülümseyerek para kazanıyor!

YouTube’da bir yayıncı, sadece oturarak ve gülümseyerek para kazanıyor desek inanmazsınız değil mi? Ama şaka yapmıyoruz bu dediğimiz gerçek! Benjamin Bennett isimli bir YouTube hesabının sahibi sadece oturarak güzel paralar kazanıyor. Ancak her işin zor bir yanı olduğu gibi bununda var 😀 Lafı çok fazla uzatmadan bu ilginç YouTube kanalını inceleyelim!

Oturarak Para Kazanmanın Mümkün Olduğu Platform: YouTube!

youtube-oturarak-para

İsmi ile aynı adda kanala sahip olan Benjamin, oturup kameranın karşısına geçtiği videolar ile YouTube’da güzel izlenimler alıyor. Yaklaşık aylık 250 bin izlenim alan Benjamin, YouTube videolarında yaklaşık 4 saat boyunca oturup kameraya gülümsüyor. Bunu neden yaptığı tam olarak bilinmeyen ilginç YouTube yıldızı, deyim yerindeyse sadece oturarak para kazanıyor. Benjamin’in yaptıkları ile “oturarak para kazanılmaz” sözünün gerçekliği de ortadan kaldırmış oldu. Ancak oturmanın da bir zorluğu var desek yanlış olmaz sanırım. 4 saat boyunca kıpırdamadan oturup gülümsemek kolay bir iş olmasa gerek! Bakalım ilerleyen günlerde daha ne kadar ilginç YouTube kanalı ile karşılaşacağız! Kanala buradan ulaşabilirsiniz!