10.05.2017 19:46

Sağlamlığıyla Dikkat Çeken Galaxy S8 Active Kesinleşti!

Samsung'un yeni amiral gemilerinden olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor ancak ultra sağlam yeni bir Galaxy S8 geliyor.

Samsung bilindiği gibi en başlarda S serisine ait modellerine Active modellerini de ekliyordu. Son S serisi modellerinde göremediğimiz Active modelleri görünüşe göre Galaxy S8 modeliyle birlikte yeniden geliyor.

Samsung’un Active modelleri kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyordu. Kullanıcıların son zamanlarda ilgi göstermediği Active modelleri Galaxy S8 ile birlikte geri dönüyor. Dünyaca ünlü internet televizyonu olan Netflix’in yardım sayfasında Netflix uygulamasının hangi Android uygulamalarında çalışacağı bilgisine yer veriliyordu.

Yardım sayfasında Samsung’un Galaxy S8 modellerinin kod numaralarına yer veriliyor. Bu numaraların yanında Galaxy S8’e ait bir kod numarasına daha yer veriliyor. Sayfada yer alan “SM-G892A” kod adında bir model daha sıralanıyor. Bu numaranın da kesinlikle Galaxy S8 Active‘e ait olduğu düşünülüyor.

Samsung’un Galaxy S8 Actve’in şimdilik hangi özelliklerle geleceği henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili olarak ilerleyen günlerde Galaxy S8 Active’in özelliklerinin netleşmesi bekleniyor.

Kategoriler: Mobil Samsung