02.09.2016 23:48

Şahan Gökbakar Instagram’da Güldürmeye Devam Ediyor!

Şahan Gökbakar, paylaştığı fotoğraflarla Instagram takipçilerini güldürmeye devam ediyor. İşte Şahan Gökbakar'ın son Instagram paylaşımı ve detayları!

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, Instagram ve Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla hayranlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün reklam çekimi sırasında fotoğraflanan bir kareyi paylaşarak takipçilerini güldüren Gökbakar, bugün de komik imajı ve verdiği eğlenceli poz ile hayranlarını tebessüm ettirdi.

 

Şahan Gökbakar’dan Survivor Nagihan’a Gönderme

Geçtiğimiz yıl çok sevilen televizyon programı Survivor‘da yer alan milli sporcumuz Nagihan Karadere, yarışmadaki diyaloglarıyla herkesin dikkatini çekmişti. Karadere’nin özellikle “Beni kıskanıyorsunuz, kıskanmayın kızım.” sözleri sosyal medyada fenomen haline gelmişti. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Instagram‘da yaptığı paylaşımla Nagihan Karadere‘ye göndermede bulundu. Gökbakar, gelinlikli ve Nagihanvari sarı saçlarıyla fotoğraf çekilerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. Ünlü komedyen fotoğrafın altına “Kiskaniyorsunuz kiziiiiim, kiskanmayiiiin!!!!” notunu düşerek Nagihan Karadere’yi etiketledi.

Binlerce Kişi Beğendi

Şahan Gökbakar‘ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf binlerce  beğeni aldı. Ünlü komedyenin hayranları fotoğrafın altına bir saat içinde 300’den fazla yorum yaparak fotoğrafı çok beğendiklerini dile getirdi.

😂 Survivor Nagihan’in dugununden ozel bir kare… Kiskaniyosunuz kiziiiim, kiskanmayiiiinn!!! @nagihankaradere #yenireklamfilmi

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Fotoğrafa Yapılan Bazı Yorumlar

doktorasi: “Şahan bu sen misin gerçekten?”

yaarenerenn: “Off yerim seni seviyorum.”

canan.aziz: “Çoğu kızlardan güzel olmuşsun.”

durakaysee: “Ohaaa bu kadar olur.”