18.08.2016 14:41

Şahangiller Röportajı: Şahangiller nasıl bu kadar çok sevildi?

Fenomen çift Şahangiller ile röportaj yaptık. Röportajımızda merak edilen soruları Şahangiller'e yönelttik. Peki nasıl cevaplar aldık? İşte röportajımız!

Sosyal medyanın en sevilen çiftlerinden birisi olan Emrah&Gönül Şahan yani nam-ı diğer “Şahangiller” ile Şahangiller’i daha yakından tanıyabileceğiniz farklı farklı sorularla güzel bir röportaja imza attık.

Şahangiller, sosyal medyada yaptıkları tiplemeler ve ilişkilerdeki durum tespitleriyle insanların beğenisini kazanıyor. Fenomen çift, bütün bunları sadece internet dünyasıyla sınırlamayarak “Evlilik Aşkı Güldürür” isminde bir de kitap yazmıştı.

Şahangiller ile Yaptığımız Röportaj

1) Sizce Şahangiller neden bu kadar çok sevildi?

Çünkü Şahangiller aileden biri 🙂 her ailede olan günlük olayları ele alıyor.

 2) Şahangiller olarak isminizi ilk duyurduğunuz zamanlarda bu kadar takipçinizin olacağını düşünüyor muydunuz?

2013’den beri Emrah Şahan & Gönül Şahan olarak ilerliyorduk. 2014’te “Şahangiller” ismini kullanmaya başladık. Kişisel bir başarı zaten vardı ama güçleri birleştirince daha iyi mi olur kötü mü olur bilemiyorduk 🙂 Şahangiller’in tutması bizi doğal olarak sevindirdi.

3) Bu işin dışardan görünmeyen zorluklarından biraz bahsedebilir misiniz?

Herkes bizi saraylarda yaşayan, buzlu badem yiyen insanlar olarak görüyor 🙂 Maddi sıkıntılar çekebileceğimizi kimse düşünmüyor. Hatta bir keresinde bir videoda bir takipçimiz şey yazmıştı “hadi yaa gerçekten bunlar bu evde mi oturuyo yoksa stüdyo ev olarak falan sadece çekimlerde mi kullanıyorlar” :):):):):)

4) İlk kitabınızda flörtleşme döneminizi anlatmıştınız ikinci kitabınızda hangi konuyu ele almayı düşünüyorsunuz?

İkinci kitap serinin son hali. Yani balayından günümüze dek olan herşey 😀

5) Aileleriniz videolar çekmenizi nasıl karşıladılar, yadırgayanlar oldu mu?

İlk başlarda tabi oldu. Çünkü orada insanları güldürmek için yeri geliyor soytarılık yapıyorsunuz 😀 Ki Gönül de ben de farklı meslekleri olan kişileriz ama video çekerken mutlu oluyoruz bakalım gittiği yere kadar 🙂

6) Bir yaşında bir oğlunuz var, ailenize katıldıktan sonra ne gibi değişiklikler oldu hayatınızda?

Hayatımız komple değişti. Süper bir duygu anne baba olmak =) Videolara biraz ara vermek zorunda kaldık ama ona her şey değer…

7) İlerleyen dönemlerde yapmayı planladığınız farklı proje fikirleriniz var mı?

Valla Özgür Efe şöyle 1 ay bizsiz hayatına devam edebilecek konuma geldiğinde kitabımızı filme dönüştürmek istiyoruz 😀 Tabi bunlar hayaller. Hayal kurmadan olmuyo 😀

8) Teknoloji sitesi olarak hizmet verdiğimizden dolayı biraz da teknolojiye değinmek istiyorum. Teknolojik gelişmeleri özellikle takip eder misiniz?

Teknolojiyi çok hızlı takip edemiyoruz maalesef… Videolar ve sosyal medya hayatımızın büyük bölümünü kaplıyor anca elimizdeki bilgisayar ya da telefon bozulursa o zaman yenisini almadan önce bir araştırma yapıyoruz 😀

9)  Sizce Android mi iOS mu? Videolarınızı genelde telefonlarınızla mı çekiyorsunuz?

Gönül Androidçi. Normalde ben de(Emrah) Androidçiydim ama video düzenleme, video oluşturma olayları iOS’de daha başarılı olduğu için iOS kullanıyorum uzun süredir.

10) Sosyal medya hesaplarınızı kendiniz mi yönetiyorsunuz? Hesaplarınızın yönetimi ve takibi için dışarıdan destek alıyor musunuz?

Bütün sosyal medya hesaplarımızı ben (Emrah) yönetiyorum. Çok aman aman büyüyüp kimseye cevap veremeyecek kadar duruma gelmedikçe de başkasına teslim etmeyi düşünmüyorum 🙂

11) Son olarak takipçilerinize ve Technolat.com takipçilerine söylemek istedikleriniz var mı?

Öncelikle röportaj için teşekkür ederiz. Bizi izlemeye devam edin 🙂