23.06.2016 16:26

Samsung C5 ile İlgili Son Bilgiler!

Samsung’un yeni telefonu C5’in özellikleri nedir? Samsung C5’in Fiyatı Nedir? Samsung C5 Ne Zaman Çıkacak? Samsung C5’in merak edilen tüm detayları.

Küresel anlamda ürettiği teknolojiler ile marka değerini arttırmaya devam eden Samsung, C serisinin yeni üyesi C5’i kullanıcılarının karşısına çıkarmak için gün sayıyor. Bu yeni telefon serisi ile sektöre farklı bir heyecan katmaya hazırlanan Samsung, C5’de kullanıcılarını şaşırtacak bazı özelliklere de imza atacak. Reuters’ın teknoloji yazarlarına göre C5 serisi beklenilenden çok daha fazla trend yakalayacak ve satış grafiklerini alt üst edecek. Gelin Samsung C5’i yakından inceleyelim.

Samsung’un Yeni Serisi C5’in Özellikleri Nedir? Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı Ne Kadar?

Samsung C5 kullanıcılarının karşısına 5.2 İnçlik ekran büyüklüğü ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü ile çıkacak. Görsel anlamda çizgilerini C5’de daha da modern tasarımlar ile birleştiren Samsung, bu arada C5’e 8 çekirdekli işlemci ve gücünü Qualcomm Snapdragon 617’den alan 4 GB RAM entegre etmiş. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile gelecek olan Samsung C5 Andreno 405 GPU gibi teknik özellikleri de üzerinde barındırıyor. 2016 yılının son çeyreğinde çıkması beklenen Samsung C5’in fiyatı olarak öngörülen rakam ise 450 dolar bazında.

Samsung, diğer rakipleri sektörde zorlu durumlar ile mücadele ederken bakalım C5 modeli ile nasıl bir trend yakalayacak.