Samsung Durmuyor Galaxy Folder 3 Geliyor

Galaxy Folder 3 akıllı telefonları iddia edilen yeni serisinin görüntüleri geldi. Galaxy Folder 3 telefonlarının ilk özellikleri de ortaya çıktı? İşte detaylar.

Galaxy Folder 3

Samsung akıllı telefon alanında rakipsiz hale gelmek için ardı ardına adımlar atmaya devam ediyor. Son olarak markanın yeni seri Galaxy Feel akıllı telefonlarını tanıttığını görmüştük. Fakat görünün o ki Samsung’un pek fazla durmaya niyeti yok. Bu kez markanın yeni bir akıllı telefonu daha ortaya çıktı. Bu kez Galaxy Folder 3 olarak geleceği düşünülen yeni bir kapaklı telefon gözüktü. TENAA onayı alan akıllı telefonların Galaxy Folder 3 olarak adlandırılmasının nedeni ise telefonların kapaklı telefon modeli olmadı oldu. Galaxy Folder 2 serisinden sonra, hemen hemen benzer kapaklı akıllı telefon modeline sahip olduğu görülen yeni seri Galaxy Folder 3 telefonların TENAA üzerinde görüntüleri de gözüktü.

Galaxy Folder 3 Kapaklı Akıllı Telefon

Kapaklı telefon modeline geri dönüş olarak değerlendirilen serinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Folder 3 akıllı telefonlarının ilk özelliklerinde ise Snapdragon 400 serisi orta segment işlemcilerin kullanılacağı belirtiliyor. Snapdragon 400 serisi işlemcilerin yanı sıra ise 3 GB RAM bellek kullanılacağı iddia ediliyor.

Galaxy Folder 3

Galaxy Folder 3 ilk resim

Galaxy Folder 3 modellerinin kapaklı telefon modeli olmasına karşın hem kapakta hem de iç yüzeyde iki ekran kullandığı da yine iddialar arasında. Tüm bu özellikleriyle ve 5 inç boyutuyla Galaxy Folder 3 serisinin ne zaman resmi olarak ortaya çıkacağı ise belli değil.

Galaxy Folder 3