27.05.2017 16:37

Samsung Durmuyor Galaxy Folder 3 Geliyor

Galaxy Folder 3 akıllı telefonları iddia edilen yeni serisinin görüntüleri geldi. Galaxy Folder 3 telefonlarının ilk özellikleri de ortaya çıktı? İşte detaylar.

Samsung akıllı telefon alanında rakipsiz hale gelmek için ardı ardına adımlar atmaya devam ediyor. Son olarak markanın yeni seri Galaxy Feel akıllı telefonlarını tanıttığını görmüştük. Fakat görünün o ki Samsung’un pek fazla durmaya niyeti yok. Bu kez markanın yeni bir akıllı telefonu daha ortaya çıktı. Bu kez Galaxy Folder 3 olarak geleceği düşünülen yeni bir kapaklı telefon gözüktü. TENAA onayı alan akıllı telefonların Galaxy Folder 3 olarak adlandırılmasının nedeni ise telefonların kapaklı telefon modeli olmadı oldu. Galaxy Folder 2 serisinden sonra, hemen hemen benzer kapaklı akıllı telefon modeline sahip olduğu görülen yeni seri Galaxy Folder 3 telefonların TENAA üzerinde görüntüleri de gözüktü.

Galaxy Folder 3 Kapaklı Akıllı Telefon

Kapaklı telefon modeline geri dönüş olarak değerlendirilen serinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Folder 3 akıllı telefonlarının ilk özelliklerinde ise Snapdragon 400 serisi orta segment işlemcilerin kullanılacağı belirtiliyor. Snapdragon 400 serisi işlemcilerin yanı sıra ise 3 GB RAM bellek kullanılacağı iddia ediliyor.

Galaxy Folder 3

Galaxy Folder 3 ilk resim

Galaxy Folder 3 modellerinin kapaklı telefon modeli olmasına karşın hem kapakta hem de iç yüzeyde iki ekran kullandığı da yine iddialar arasında. Tüm bu özellikleriyle ve 5 inç boyutuyla Galaxy Folder 3 serisinin ne zaman resmi olarak ortaya çıkacağı ise belli değil.

Galaxy Folder 3