24.01.2016 23:24

Samsung Galaxy A9 Pro Gelebilir!

Samsung, gelen bilgilere göre Galaxy A9'dan sonra Galaxy A9 Pro modelini hazırlıyor. Peki Galaxy A9 Pro ile ilgili detaylar neler? İşte Galaxy A9 Pro detayları!

Samsung 2015’in son günlerinde Galaxy A9 serisiyle teknoloji severlerden tam not almayı başarmıştı. Son günlerde sürekli reklamlarını da görür olduğumuz Samsung Galaxy A9 serisi için yeni bir model olacak olan Galaxy A9 Pro modeli de yakında tanıtılabilir. Peki Samsung Galaxy A9 Pro modeli ile ilgili ne gibi bilgiler var?

İşte Samsung Galaxy A9 Pro Modeli ile İlgili Bilgiler!

Gelen bilgiler doğru ise Samsung Galaxy A9 Pro, adından da anlaşılacağı üzere Galaxy A9 modeline göre daha üst seviye özelliklere sahip olacak. Samsung Galaxy A9 Pro‘nun model numarası ise SM-A9100 olacak. Samsung Galaxy A9 Pro ilk gelen bilgilere göre 490 dolarlık fiyat etiketiyle sadece Çin pazarında kullanıcısıyla buluşacak.

Samsung Galaxy A9 Pro‘nun hali hazırda selefi Galaxy A9‘a göre daha yüksek bir pil kapasitesi ve ekran çözünürlüğü ile birlikte geleceği tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra işletim sistemi sürümü tarafında Android 5.1 Lollipop sürümünü barındıran Galaxy A9 yerine Android 6.0 Marshmallow ile çalışan bir Galaxy A9 Pro‘nun da gelmesi de yüksek bir ihtimal olarak görülüyor.

Samsung Galaxy A9 Pro ile gelen bütün bu bilgilerin ve tahminlerin doğruluğu henüz ispatlanmış değil. Ayrıca bütün bunlar doğru olsa bile Samsung‘un son anda ürün üzerinde ve satış stratejisinde değişikliğe gitme gibi bir ihtimalinin olduğunu da göz ardı etmemek lazım. Samsung Galaxy A9 Pro‘nun akıbetini hep beraber bekleyip göreceğiz.