25.05.2016 23:41

Samsung Galaxy C5 Bilgileri Sızdırıldı!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak Galaxy C5’in bazı özellikleri sızdırıldı. İşte Samsung Galaxy C5 için sızdırılan özellikler ve merak edilen detaylar!

Samsung dünya çapında ürettiği teknolojiler ile adından her daim söz ettirmeye devam ediyor. Başarılı firma, girdiği bütün sektörlerden teknolojisiyle sağlam başarı grafikleri yakalıyor ve bu grafikleri arttırarak devam ediyor. Samsung şimdi ise Galaxy ailesine Galaxy C5’i eklemeyi hedefliyor. Gelin Samsung Galaxy C5’in sızdırılan özelliklerini ve merak edilen detaylarını yakından inceleyelim.

Samsung Galaxy C5’in Sızdırılan Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy C5 serisinde şık bir görsel ile bizleri karşılıyor. Galaxy C5 HTC ile iPhone karması bir görüntüye sahip diyebiliriz. Samsung Galaxy C5 5.2 İnçlik bir ekran büyüklüğüne sahip ve Full HD çözünürlüğü üzerinde barındırıyor. Snapdragon 617 yonga setinden gücünü alacak Galaxy C5’in hızını ise 4GB Ram üstleniyor. 16 Megapiksel arka 8 Megapiksel ön kameraya sahip olacak Samsung Galaxy C5’in depolama alanı ise 32GB olacak. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa çıkarılması hedeflenen Galaxy C5’in Türkiye’de ki satış fiyatı ise 500 Euro olarak tahmin ediliyor.

Samsung, Galaxy ailesinin yeni üyesi C5 ile nasıl bir satış trendi yakalayacak, bekleyip göreceğiz.