09.07.2016 16:24

Samsung Galaxy J Max Tanıtıldı!

Samsung teknoloji devi giriş seviyesinde ki Galaxy J Max modelini tanıttı. Ön kamerası pek beğenilmeyen J Max'ın batarya gücü büyük beğeni topladı.

Teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 7 tanıtımına hazırlanırken giriş seviyesinde ki Galaxy J Max telefonunun tanıtımını yaptı. Galaxy J Max modeli her ne kadar amiral gemiler ile kıyaslanabilecek bir telefon olmasa da düşük bütçeli kişiler için uygun telefon modeli olarak gözükmektedir.

Samsung Galaxy J Max Teknik Özellikleri

Samsung teknloji devi giriş seviyesinde ki Galaxy J Max modelini tanıttı. Galaxy J Max’ın teknik özelliklerine değinmeden telefonun ekranını incelemek istiyoruz. Telefonda 7 inçlik tablet boyutunda Full HD bir ekran bulunmakta yani hem bütçesi çok olmayan hemde büyük ekran severler için Galaxy J Max harika bir telefon modeli denilebilir. Galaxy J Max’da 1.5 GB Ram ve 16 GB’lik dahili hafıza bulunacak. Cihazda 1.5 Ghz, dört çekirdekli bir işlemci var. Arka kamerası 8 MP çözünürlükte olan Galaxy J Max’ın ön kamerası 2 MP çözünürlüğünde. Her ne kadar ön kamerasının çözünürlüğü pek beğenilmemiş olsa da telefonda 4000 mAh gücünde batarya var. Yani şarjım çabuk bitiyor diyenler için harika bir çözüm bulunmuş denilebilir. Telefonun satış fiyatı ise 179 euro civarında olacak.